jazdaeuropa

jazdaeuropa

W dniach 28.01 do 10.02.2019 r. nasze przedsiebiorstwo bedzie nieczynne spowodowane jest to urlopem feryjnym. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Oferta stażu

Stażysta w Dziale Logistyki

Obowiązki:

 wsparcie działu logistyki w bieżących działaniach operacyjnych

monitorowanie terminowej realizacji umów zakupu i sprzedaży, awizowanie dostaw do klientów (kupujący, sprzedający, magazyny)

przygotowanie, prowadzenie oraz archiwizowanie dokumentacji transportowej

wprowadzanie danych dotyczących realizowanych przewozów do programu logistycznego

prowadzenie rejestru firm transportowych i spedycyjnych

kontrola i weryfikacja danych przedstawianych przez dostawców usług transportowych

Wymagania:

 student/ka studiów magisterskich na kierunku o profilu ekonomicznym/technicznym

dyspozycyjność do odbycia stażu pięć dni w tygodniu

dobra (min. B1) znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)

praktyczna znajomość obsługi programu MS Excel umożliwiająca codzienną pracę w tym programie

samodzielność, dokładność w działaniu oraz umiejętność zarządzania czasem

umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów

inicjatywa i zaangażowanie

Oferujemy:

 możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie

umowa zlecenie, atrakcyjne wynagrodzenie

profesjonalne wdrożenie do pełnionej funkcji

samodzielne i rozwojowe zadania

przyjazną atmosferę pracy w gronie doświadczonych współpracowników

referencje po zakończonym stażu

możliwość kontynuacji współpracy po zakończonym stażu

nowoczesne biuro, doskonale skomunikowane z trójmiejskimi uczelniami

udział w wydarzeniach integracyjnych